0 0 0
 
     
 
 
Top.LV

Kungu ligzda, Латвия (Bauska)

Тип объекта: гостиница

Объект открыл: uudensmeita | Открыт: 9.10.2010 | Kомментарии oбъектa: 0

 

Kungu ligzda, Латвия (Bauska)

 

 

 

Bauskas vecpilsētā, gleznainā Mēmeles upes krastā atrodas trīszvaigžņu viesnīca "Kungu ligzda". Šeit vienmēr valda mājīguma atmosfēra un jebkurā diennakts laikā jūs būsiet gaidīti viesi.
Viesnīcas "Kungu ligzda" ir arhitektūras piemineklis un tā ir celta 18. gadsimtā. 21. gadsimta sākumā rekonstruēta saglabājot visus galvenos jūgendstila elementus.
Šobrīd viesnīca piedāvā 15 numurus un vienlaicīgi var pieņemt 45 viesus, ir pieejami vairāki "LUX" numuri. Viesnīcas numuru cena sākas ar 25 Ls par numuru , cenā ir iekļautas brokastis, apsargājama autostāvvieta un nodokļi. Pa numuriņu logiem paveras vecpilsētas un upes panorāma. Restorāns "Kungu ligzda" viesnīcas viesiem piedāvā romantiskas vakariņas uz terases ar gleznainu skatu uz upi. Mūsu viesu rīcībā ir konferenču zāle 40 personām.Lielām un draudzīgām kompānijām viesnīca piedāvā patīkami pavadīt laiku 18.gs. pagrabu ailēs, kuras grezno unikālas medību trofejas un antikvāras relikvijas. Šeit varēsiet nopērties krievu pirtī vai izkarsēties saunā.

 

Профиль пользователя:

Открыватель: uudensmeita
Открытые объекты: 568
Количество приключений: 0
Количество галерей: 28
Другие открытые объекты этого пользователя :
Alpha bank
National Bank of Greece
Roman port
Pludmale
Ideāla vieta, kur sagaidīt saullēktu
The fish SPA KISSES
Memory Hotel 3*
SIA „Dzīvnieku veselības centrs”
Все открытые объекты этого пользователя »