0 0 0
 
     
 
 
Top.LV

Piedzīvojumi
Autors: Kasparss
Pievienots: 21.04.2009 (Komentāri: 1)

Kā mani taksī mēģināja uzmest 3 reizes 10 minūšu brauciena laikā.

Tēma: Ceļojumi
Vieta: Ēģipte, Cita pilsēta...

Nu tad tā, notika tas jau sen, kādus gadus 5 atpakaļ Hurgadā.

Kādu vakaru ar draudzeni bijām aizmaldījušies pa pilsētu, vakaram iestājoties bija jādodas atpakaļ uz viesnīcu. Apstādinājām vienu viņu vietējo trako busiņu. Pēc tam, kad šis apstājās, apjautājos: cik maxātu līdz tai un tai viesnīcai - šis atbildēja, ka 20 viņu vietējās naudiņas (galīgi neatceros kā viņas sauca), ok. iekāpām busiņā un sākām braukt.

Priekšējā sēdeklī, blakus vadītājam sēdēja vēlviens vietējais, cik nopratu viņiem tāda mode tā braukāt, tas ir naudas iekasētājs.
pabraucām kādas 2 min., šis jautā, vai varu samainīt naudiņu shis dos man 20+20+10, es šim 50 gabalā, ok. samainamies., pēc kādas min. šis sāk man stāstīt, ka es šim esot iedevis nevis 50 bet 20, tipa es esot kļūdījies., es nevarēju kļūdīties jo man nebija pirms tam vispār neviena 20-nieka., ok izlamājāmies, izaurojāmies - redz šis tomēr pats esot kļūdījies un ielicis ne tajā nodalījumā manu banknoti.

Aizbraucām līdz viesnīcai, dodu 20 - nieku (kā vienojāmies), šis prasa 40, tipa redz mēs divatā esot braukuši tātad 40., labi pēc apspriedes, vienojāmies par 30 - naudiņām. Iedodu 20+10, dodos prom, šis atkal man klāt saka redz esot iedevis 10+10, atkal sākās izskaidrošanās, beidzās viss ar to ka, pamanīju, tuvumā tūrisma policiju, sāku šos aicināt, pie busiņa, vietējie to ieraugot - ielēca savā busā un fixi notinās. (cik zinu šos bāž cietumā, ja tūrists pasūdzās par vietējiem).

Visā kopsummā nereālākais bardaks, visiem ir galīgi pie kājas kāda gaisma deg luksaforā.

 
zintis 21.04.2009 18:24
Ēģiptes vietējā naudiņa ir Ēģiptes mārciņa - 1 EGP aptuveni 0,092 Ls.

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji, lai reģistrētos kliko šeit.