0 0 0
 
     
 
 
Top.LV

Restorāns „Baltika”, Latvija (Ventspils)

Objekta veids: restorāns

Objektu atklāja: Baltika | Atklāts: 4.01.2010 | Objekta komentāri: 0

 

Restorāns „Baltika”, Latvija (Ventspils)

 

 

 

Viesojoties Ventspilī, noteikti iesakām Jums apmeklēt pilsētas vecāko zvejnieku krogu "Baltika", kas bija viena no galvenajām ballīšu vietām pilsētā pagājušā gadsimta otrajā pusē. Tikai iztēlojieties - vēl salīdzinoši nesen teju visu zvejnieku ceļš, atgriežoties no jūras, veda tieši uz restorānu "Baltika" un nereti līksmotāji šeit mēdza aizķerties pat uz visu nakti, mājās pārrodoties tikai līdz ar pirmajām gaiļu dziesmām.
Mūsdienās gan zvejniekus šeit vairs nesastapsiet, tomēr senatnīgā un patīkamā atmosfēra ir saglabājusies joprojām! Restorānā ir laipni gaidīts ikviens labas atpūtas cienītājs, kurš vēlas baudīt garšīgu maltīti vai vienkārši veldzēt slāpes, novērtējot krāšņos sienu gleznojumus kādā no restorāna mājīgajām zālēm. Ik rītu tirgū no vietējiem zemniekiem tiek iepirkti svaigi produkti, tādēļ Jums noteikti nenāksies vilties nogaršojot, piemēram, lielisku liellopu gaļas steiku vai izvēloties kādu zivju delikatesi no plašā zivju ēdienu klāsta. Plašajā restorāna ēdienkartē ikviens var atrast savai gaumei piemērotu maltīti gan gaļas un putnu ēdienu cienītāji, gan zivju delikatešu kārotāji. Īpaši izstrādāta ēdienkarte arī bērniem.
Vasaras sezonā iekārtots arī mājīgs vasaras dārzs.
Jums noteikti jādodas vakariņās uz restorānu Baltika piektdienas vai sestdienas vakarā, kad Jums būs iespēja ne tikai iestiprināties, bet arī izdejoties lustīgas dzīvās deju mūzikas pavadībā. 80-to gadu atmosfērā iejusties Jūs rosinās skanīgais Ventspils čigānu ansamblis "Vero", kas Jums par prieku atskaņos gan latviešu, krievu un čigānu tautu melodijas, gan arī skaņdarbus no tādu pasaules leģendāru grupu repertuāra, kā „Smokie" vai „Beatles".
Restorāns piedāvā arī mielasta galdu klāšana dažādām dzīves situācijām:
Banketi, kāzas, dzimšanas dienas pasākumi, lielākas un mazākas ballītes, jubilejas un gadadienas, uzņēmuma pasākumi, bēres, citi pasākumi un viesības, t.sk., telpu īre viesībām.
Restorāns „Baltika”, Līvu iela 2, Ventspils

 

Lietotāja profils:

Atklājējs: Baltika
Atklātie objekti: 1
Piedzīvojumu skaits: 0
Galeriju skaits: 0
 
Visi šī lietotāja atklātie objekti »