0 0 0
 
     
 
 
Top.LV

Alton Towers Resort, United Kingdom (Alton Towers)

Object type: park attractions

Object discovered by: uudensmeita | Discovered: 12.08.2009 | Object comments: 0

 

Alton Towers Resort, United Kingdom (Alton Towers)

 

 

Info:
www.altontowers.com

 

Alton Towers atrakciju parka kompleksā ietilpst divas viesnīcas: Alton Towers hotel un Splash Landings hotel. Splash Landings hotel iekštelpās atrodas arī Alton Towers ūdens atrakciju parks. Blakus Splash Landings hotelim atrodas minigolfa laukums un vilcienu stacija no kuras var nokļūt pašā atrakciju parkā. Ir iespēja gan iet ar kājām, gan pastāvēt rindā un braukt ar vilcieniņu.
Pašas nozīmīgākās atrakcijas ir AIR, NEMESIS, OBLIVION un RITA. Uz šīm atrakcijām ir iespējams arī nopirkt prioritātes biļeti, kas dos iespēju stāvēt krietni īsākā rindā un izbaudīt braucienu pirmajos sēdekļos.
Vēl ievērības cienīgas atrakcijas ir RIPSAW, THE FLUME, CONGO RIVER RAPIDS, SPINBALL WHIZZERS un RUNAWAY MINE TRAIN.
Pēc katra brauciena ir iespējams nopirkt bildi kurā Tu esi redzams. Šīs bildes var arī izgatavot kā atslēgu piekaramo vai kā uzdruku uz krūzītes, peles paliktņa un T-krekla.
Viss atrakciju parks ir sadalīts pa sektoriem. Ir X-Sektors ar vistrakākajām atrakcijām, sektors kas speciāi paradzēts mazākajiem apmeklētājāiem, kur var aplūkot dziedošo Makdonalda fermu, mini ēzelīšus, jūras cūciņas, izbraukt ar traktoriņu vai vāveru karuseli.
Dodoties cauri GLOOMY WOOD apmeklētāji nonāk pie spoku mājās, kur var ar lāzeriem šaut uz spokiem.
Vislabāk šī parka apmeklējumam būtu atvēlēt vismaz divas dienas. Jo pa vienu dienu visu nemaz nav iespējams apskatīt. Parkā vēl ir izveidot fantastiski skaists dārzs, kur var sastapt angļu vāveres.
Uz katra stūra ier visdažādākās iespējas laimēt visādu lielumu mīkstās mantiņas vai citus brīnumus. Pēc ūdens atrakciju apmeklēšanas samaksājot divus funtus ir iespēja izžāvēt samirkušās drēbes.
Par šo parku varētu stāstīt un stāstīt, bet vislabāk to it apmeklēt pašasm un Tev paliks neaizmirstamas atmiņas!